FCSB - CFR Cluj 3-3. Dan Petrescu crede că va pierde titlul. Pe care dintre jucători l-a certat

CFR Cluj a făcut egal în meciul cu FCSB în minutul 94, printr-un gol înscris de Iulian Cristea.Dan Petrescu l-a criticat pe Mike Cestor, care nu l-a marcat așa cum trebuie pe Cristea.”E clar că eram mulțumit cu un egal la început, dar când conduci cu 2-1 și 3-2... Nu-mi aduc aminte când am fost egalat așa la CFR. Normal că sunt supărat când fundașul care intră nu sare.Mă așteptam să intre fresh și să dea în minge. Regret că am făcut acea schimbare. Sunt supărat pe el, pe mine, pe toată lumea.Victoria era senzațională. Când ai 3-2 în minutul 93, n-ai voie să pierzi”, a spus Dan Petrescu.D..