LiveScore Jablonec vs CFR Cluj 1-0 (Rep. II) - '52 Pilar deschide scorul din penalty - Camora, eliminat

CFR Cluj, campioana României la fotbal, debutează joi, de la ora 22:00, în grupele Conference League, a treia competiție continentală intercluburi. Meciul din Cehia este transmis în format LiveScore pe HotNews.ro și în direct pe ProX. Jablonec vs CFR Cluj 1-0 (Rep. II) / LiveScore în grupele Conference League '65 Bordeianu centrează foarte bine în careu, Bouhenna pune latul, dar trage direct spre Honus și acesta respinge în corner. '61 Dan Petrescu mai face două schimbări: Costache și Boateng au intrat, Deac și Petrila au ieșit. '60 Plestil primește o pasă în mijlocul careului, dar ratează voleul. '55 Bouhenna îi ia locul lui Culio. '51 Gol Jablonec! Pilar trage în plasa laterală, Bălgrădean a sărit în direcția opusă. '49 Bălgrădean iese greșit la o centrare, Camora scoate cu mâna o minge care se ducea în poartă și primește cartonaș roșu. Cehii vor beneficia și de o lovitură de la 11 metri. A început repriza secundă. Pauză: Jablonec vs CFR Cluj 0-0. '41 Dolezal primește un cartonaș galben. '39 Deac împinge mingea pentru Omrani, acesta trage de la mare distanță, dar șutul său este deviat în corner. '22 Zeleny preia pe genunchi în careu și trage periculos, dar Bălgrădean intervine din nou foarte bine. '20 Pilar trag..