​LiveScore RB Leipzig vs Tottenham 2-0 / Valencia vs Atalanta 1-2 (Pauză)

RB Leipzig vs Tottenham 2-0 (Sabitzer '10, '21) / Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Plus Pauză în Germania. '21 Goool Leipzig! Sabitzer reia cu capul la colțul scurt, Lloris nu e atent și mingea trece de linia porții. '19 Werner înscrie, dar reușita nu este validată (se afla în poziție de ofsaid). '10 Goool Leipzig! Werner pasează pentru Sabitzer și căpitanul echipei din Germania îl învinge pe Lloris cu un șut pe jos din afara careului. Portarul francez a atins mingea, dar nu a putut să o respingă. Meciul din Germania a început. Echipele de start: Leipzig: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Laimer, Sabitzer, Angelino - Nkunku, Schick, WernerRezerve: Mvogo - Haidara, Y. Poulsen, Forsberg, Adams, Lookman, Olmo Tottenham: Lloris - Aurier, Alderweireld, Tanganga, Sessegnon - Dier, Winks - Lo Celso, Alli, Lamela - Lucas MouraRezerve: Gazzaniga - Vertonghen, Ndombele, Skipp, G. Fernandes, Parrott, Fagan-Walcott Valencia vs Atalanta 1-1 (Gameiro '21 / Ilicic '3, '43) / Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport Pauză în Spania. '43 Goool Atalanta! Hațegan mai acordă un penalti pentru italieni, după ce Diakhaby (cel care a făcut fault la primul penalti) a atins mingea cu mâna în careu. Ilicic trage în stânga portarului, care a s..