VIDEO CSU Craiova, locul 2 în Liga 1 după a patra victorie consecutivă (1-0 vs Chindia Târgoviște)

CSU Craiova continuă parcursul excelent din Liga 1: formația pregătită de Laurențiu Reghecampf a urcat pe locul al doilea după ce a înregistrat a patra victorie consecutivă, scor 1-0, pe terenul echipei Chindia Târgoviște. Golul a fost înscris de Ivan, în minutul 73. În minutul 16, Nistor (CSU Craiova) a ratat un penalty. Aici poți vedea un rezumat al partidei dintre Chindia Târgoviște și CSU Craiova. În urma acestui succes, CSU Craiova a acumulat 25 de puncte și a urcat pe locul 2. De cealaltă parte, Chindia ocupă locul 10, cu 14 puncte. Au evoluat echipele: Chindia Târgoviște: Căbuz - Căpuşă, Celea, Al. Iacob, Martac (Stoian ''81)- Neguţ (Stoian '90), Dulca, Popadiuc, Corbu -..