BREAKING NEWS

Mesagerul.ro

Cei mai buni prieteni ai omului, abandonați de sălăjeni fără inimă

Cei mai buni prieteni ai omului, abandonați de sălăjeni fără inimă

Doi sălăjeni au fost amendați de polițiștii Biroului pentru Protecția Animalelor, abandonarea unor câini pe domeniul public. În cursul lunii aprilie, polițiștii au fost anunțați de o zălăuancă despre faptul că că a găsit, între localitățile Bădăcin și Ilișua, un câine abandonat. În urma cercetărilor efectuate, oamenii legii au identificat persoana care a abandonat câinele, stabilind ca este un b..